۰۱ آبان

جراحی بینی عروسکی

جراحی بینی عروسکی

رینوپلاستی عروسکی که به جراحی بینی عروسکی معروف است به جراح این اجازه را می دهد که سایز و اندازه و موقعیت بینی را تغییر دهد و مقداری نوک آن را بالا ببرد. بینی یکی از اعضای بسیار مهم صورت است که تاثیر بسیاری بر روی چهره ی افراد دارد.

برخی از افراد به دلیل فرم بینی، اعتماد به نفس خود را ازدست داده اند به همین دلیل برای جراحی بینی اقدام می کنند. برای انجام همچین عمل مهمی نیاز است قبل از این که برای جراحی اقدام کنید اطلاعات کافی درباره جراح بینی به دست آورید.

 

جراحی بینی عروسکی

 

جراح بینی

جراحی بینی یکی از مهم ترین جراحی ها می باشد زیرا پس از عمل نتیجه قابل جبران نیست به همین دلیل لازم است در انتخاب جراح بینی دقت کنید.

  • ابتدا از دوست و آشنا و فامیل درباره جراح بینی خوب پرس و جو کنید.
  • سپس لیستی از جراحان تهیه کنید.
  • به وب سایت آن ها مراجعه کنید و درباره تحصیلات و تجربه کاری شان اطلاعات کسب کنید.
  • سپس به مطب شان رفته و از کارکنان، منشی و بیماران او اطلاعات لازم را به دست آورید.
  • سپس یکی را انتخاب کرده و برای جراحی اقدام کنید.

جراحی بینی عروسکی

جراحی بینی عروسکی یک روش نوین برای جراحی زیبایی می باشد که بینی بیماران را به بینی عروسک باربی تغییر می دهد. این جراحی بینی در همه افراد متفاوت می باشد.

ویژگی های جراحی بینی عروسکی

برجسته کردن پل بینی: طی این عمل پل بینی صاف می شود و به واسطه یک برش داخل بینی، برجسته می گردد. این برجستگی با استفاده از پروتز مصنوعی یا اتوپلاستی انجام می گیرد.

بالا بردن نوک بینی : با استفاده از روش رینوپلاستی نوک بینی به سمت بالا هدایت می شود.

پل بینی صاف و طبیعی : محلی که پل بینی قرار می گیرد وسط پیشانی می باشد، این محل نقطه ی مهمی است که بر روی دیگر اجزای صورت تاثیر می گذارد.

هزینه

محلی که مطب یا بیمارستان در آن قرار دارد، دستمزد جراح، دستمزد متخصص بیهوشی و … عواملی هستند که در هزینه جراحی بینی تاثیر گذار هستند.

برای مشاهده عکس بینی عمل شده ، عکس بینی فانتزی ، مدل بینی گوشتی عمل شده ، بینی طبیعی عمل شده می توانید به گالری سایت دکتر بختیاری مراجعه کنید.

 

دکتر علیرضا بختیاری

جراح بینی ، جراحی زیبایی بینی

درباره نویسنده

پاسخ

12 − 12 =