۱۷ آبان

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : با فراگیر شدن جراحی بینی بین مردم یافتن جراح بینی خوب یکی از معضلات پیش روی این افراد است. ما به دنبال بررسی ویژگی های یک جراح بینی خوب هستیم.

رینوپلاستی نوعی جراحی زیبایی برای تغییر شکل دادن به بینی است که با آن می توان:

  • قوز بینی را برداشت.
  • اندازه بینی را بزرگ یا کوچک کرد.
  • انحراف و پلیپ بینی را برطرف کرد.
  • سوراخ های بینی را کوچک کرد.
  • زاویه بینی را نسبت به لب بالا تغییر داد.
  • جراحی بینی گوشتی و استخوانی

جراح بینی تهران

جراحی بینی :

با توجه به پیچیدگی جراحی بینی می توان تحت بیهوشی عمومی یا بیحسی موضعی قرار گرفت.

در بیحسی موضعی بیمار باید آمادگی این را داشته باشد که صدای کار کردن جراح بینی روی غضروف و استخوان را بشنود، لذا به طور عمومی جراح بینی ترجیح می دهد تا برای این که آرامش بیمار و تیم عمل بینی برقرار باشد، عمل بینی تحت بیهوشی انجام بشود.

اگر قبل از جراحی بینی توسط جراح بینی ، مشاوره لازم و بررسی دقیقی را انجام نداده باشیم نمی توانیم انتظار یک نتیجه خوب را از جراحی بینی خود داشته باشیم به همین دلیل انتخاب یک جراح بینی خوب از اهمیت بالایی برخوردار است.

جراحی ترمیمی بینی :

گاهی بیمار از ظاهر بینی خود راضی نیست که این عامل ممکن است به اشتباهات جراح بینی یا توقعات بیش از حد بیمار مربوط باشد. بیمار برای نتیجه گیری کلی باید یک سال صبر کند تا بینی شکل نهایی به خود بگیرد و سپس اقدام به جراحی ترمیم بینی کند.

کم کردن ریسک های جراحی بینی :

گام نخست انتخاب جراح بینی متخصص و خوب است.

گام بعدی انجام کارهای توصیه شده توسط جراح بینی قبل و بعد از جراحی بینی است. این توصیه ها باعث تسریع در روند بهبودی بیمار می شود.

و در مرحله آخر بیمار باید ارتباط خود را با جراح بینی در طول درمان بینی حفظ کند.

بهترين جراح بيني در ايران :

برخی از افراد برای انتخاب جراح بینی ، وسواس بسیاری دارند و می خواهند بهترین جراح بینی را برگزینند، به این منظور باید با تحقیق کافی و مراجعه به مطب جراح بینی ، بهترین گزینه را برگزینند.

قیمت جراحی بینی در تهران :

قیمت جراحی بینی در تهران به عوامل مختلفی مثل تخصص و مهارت جراح بینی ، موقعیت مکانی کلینیک ، نوع بینی و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد.

دکتر علیرضا بختیاری

جراح بینی ، جراحی زیبایی بینی

درباره نویسنده

پاسخ

6 + هجده =